O nas

RYS HISTORYCZNY

ABERA Spółka z ograniczona odpowiedzialności powstała na kanwie rodzinnej firmy  Abera-Biuro zajmującej się księgowością. Nasze korzenie, jako biuro rachunkowe sięgają 1992 roku.

Nazwa powstała od pierwszych liter imion rodziny prekursorów
Andrzej BEata RAdek.

Abera Kancelaria Podatkowa. Twoje biuro rachunkowe.

W roku 1998 założycielka uzyskała wpis na listę doradców podatkowych i firma zmieniła nazwę na “Kancelaria Podatkowa Abera Biuro”. Mieściliśmy się we Wrocławiu przy ulicy Bierutowskiej 2  w domu kultury Avia .

Na drodze przekształceń od 23 września 2016 roku  działamy pod nazwą
Abera Kancelaria Podatkowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, obecnie pod adresem dostępnym pod linkiem,

Firmą zarządza Prezes Zarządu Piotr Schmidt, podatnikom radzi Doradca Podatkowy i zespół specjalistów.

Nasza Kancelaria Podatkowa zatrudnia obecnie profesjonalistów z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem.

NASI KLIENCI

Do grona naszych klientów należą:  małe jednoosobowe firmy, spółki cywilne, spółki z o.o. i stowarzyszenia sportowe.

Wszystkich klientów traktujemy z wielkim szacunkiem i ze zrozumieniem ich problemów.

NASZA PRACA

Nasza praca oparta jest na profesjonalizmie i kreatywności. Cechuje nas sumienność i zaangażowanie w rozwiązanie problemu. Wiele trudnych spraw konsultujemy w zespole. Stale podnosimy swoje umiejętności zawodowe poprzez czynny udział w  szkoleniach i sympozjach. Dwoje z naszych pracowników pełni funkcje sędziów społecznych w Sądzie Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.

Specjalizujemy się w wyjaśnianiu i rozwiązywaniu problemów podatników przed zarzutami o ewentualnych nieprawidłowościach podatkowych. Wielu podatników przeprowadziliśmy z sukcesem przez trudną drogę zawiłości prawa podatkowego.

W przeciągu naszej  wieloletniej działalności wszystkie kontrole prowadzone przez  Urzędy Skarbowe , Urzędy Kontroli Skarbowej czy Państwowe Inspekcje Pracy w stosunku do naszych podatników a pilotowane przez naszą firmę wypadały pomyślnie i bez większych zastrzeżeń.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz