Cennik usług

Abera Kancelaria Podatkowa. Wrocławskie biuro rachunkowe.

Ceny usług świadczonych przez naszą Kancelarię Podatkową są indywidualnie negocjowane z każdym Klientem. Ich wysokość jest uzależniona od specyfiki i charakteru działalności firmy, rodzaju formy księgowości oraz nakładu pracy.

Ceny usług świadczonych przez naszą Kancelarię Podatkową nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a jedynie stanowią orientacyjny pogląd świadczonych przez nasze biuro.

Poniżej przedstawiony cennik ma charakter orientacyjny. Osoby zainteresowane zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą Kancelarią.

Ceny usług:

Aktualizacja – styczeń 2024.

Profil księgowościDo 15 wpisów (dekretów) miesięcznieDo 40 wpisów (dekretów) miesięcznie Do 60 wpisów (dekretów) miesięcznie
Księgi Rachunkowe (Pełna księgowość – sp z o.o. itp)od 500złod 800złod 1400zł
Książka przychodów i rozchodów (KPiR)od 180złod 220złod 300zł
Ryczałtod 175złod 210złod 280zł
Usługi dodatkowe: 
Kadry i płace. Pełna obsługa wraz z prowadzeniem akt osobowych.od 59zł za każdego pracownika miesięcznie
PIT’y roczne krajoweod 90
PIT’y roczne z dochodami zagranicznymiod 260
Odbiór osobisty dokumentów do księgowania na terenie Wrocławia60zł miesięcznie

Przyjmujemy dokumenty do księgowania również drogą elektroniczną poprzez chmurę oraz wkrótce z systemu KSeF. Posiadamy całodobową, zewnętrzną skrzynkę pocztową, gdzie można zostawić dokumenty.

Uwaga. Wszystkie podane ceny, są cenami brutto wraz z 23% podatkiem VAT! W każdym przypadku ustalamy indywidualną cenę za realizowane usługi w zależności od charakteru i profilu przedsiębiorstwa.

W razie pytań dodatkowych prosimy o bezpośredni kontakt
z naszą Kancelarią Podatkową.