Praca

ABERA Kancelaria Podatkowa sp. z o.o. poszukuje do zespołu pracownika na stanowisko:

SAMODZIELNA KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

Podstawowy zakres obowiązków

  • prowadzenie księgowości firm rozliczających się na zasadzie KPiR, ryczałt;
  • przygotowywanie rozliczeń podatkowych: PIT, VAT;
  • przygotowywanie rozliczeń pracowniczych;
  • przygotowywanie deklaracji, dokumentów i raportów dla instytucji zewnętrznych (US, ZUS).

Wymagania na stanowisku

  • umiejętność biegłego poruszania się w przepisach dotyczących rozliczania firm;
  • biegła znajomość ustawy o rachunkowości;
  • doświadczenie;
  • otwartość na Klientów oraz chęć pomocy w rozwiązywaniu ich problemów;
  • rzetelność, odpowiedzialność i terminowość;
  • znajomość programu INSERT Rachmistrz, Gratyfikant, Płatnik;

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko oraz możliwość stałego zatrudnienie na umowę o pracę;
  • pracę w zgranym zespole osób otwartych i pomocnych;
  • przyjazną atmosferę;
  • okres wdrożeniowy i szkolenie wprowadzające do zasad funkcjonowania biura i obejmowanych obowiązków;
  • możliwość rozwoju zawodowego (bieżące wsparcie doradcy podatkowego, szkolenia z zakresu podatków);
  • wynagrodzenie do uzgodnienia;

Szukamy osoby radosnej i uśmiechniętej, lubiącej pracę z Klientem i pracę zespołową.

Serdecznie zapraszamy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email biuro@abera.info (lub bezpośrednio do biura) wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 o ochronie danych osobowych.