Odzyskiwanie należności – nowa oferta

Rozpoczęliśmy współpracę z biurem Kaczmarski Inkasso, które od 25 lat wspiera polskich przedsiębiorców w zakresie odzyskiwania należności. Ich nadrzędnym celem jest odzyskiwanie należności  przy zapewnienieniu najwyższego standardu usług.

Kaczmarski Inkasso Odzyskiwanie Należności

Jeżeli macie problemy ze swoimi klientami, którzy nie płacą wam należności za wystawione faktury w terminie to nasza Kancelaria Podatkowa może w tym pomóc.

Dla naszych klientów przeprowadzimy przygotowanie prostej dokumentacji, a dalszą częścią zajmie się już Kaczmarski Inkasso. Ściąganie należności od dłużnika będzie się odbywać na trzech etapach.

WINDYKACJA POLUBOWNA

UMIESZCZENIE DANYCH W KRD BIG SA

POSTĘPOWANIE SĄDOWO-EGZEKUCYJNE

Co ważne, prowizje wynikające z powyższych usług również może płacić dłużnik! Klientów naszej Kancelarii Podatkowej nic dodatkowo nie będzie to kosztowało.

Odzyskiwanie należności od klientów, którzy nie płacą w terminie jest jednym z większych problemów przedsiębiorców. Warto podjąć współpracę ze firmą specjalizującą się w tym zakresie.  Tym bardziej, że niesie to za sobą szereg korzyści. Oszczędność czasu przedsiębiorcy, mniejszy stres i możliwość zdyscyplinowania klienta, który w przyszłości nie będzie się już czuł bezkarny.

Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią Podatkową, która ponad działanie zwykłego biura rachunkowego, kompleksowo zajmuje się klientem i jego potrzebami.

Zapisz

Zapisz

Zapisz